Sitemizde şuan toplam 2400 film bulunmaktadır.

Umut Dalgaları İzle film izle

FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Umut Dalgaları İzle

Konu:Birdee, hayatını hep umutları ile sürüklemiş, gençlik aşkı ile evlenerek mutlu bir yuvada çocuğu ile yaşayan genç bir kadındır. Oysa ki yaşamındaki hemen herşey bir oyundan ibarettir. Dünyası tıpkı buzdan bir ev gibi eriyip gider. En yakın arkadaşı onu en çok sevdiğiyle aldatmıştır. Bunu da birlikte katıldıkları bir televizyon programında itiraf eder. Gidecek hiçbir yeri yoktur. Doğduğu kasabaya geri döner. Fakat programı burada herkes seyretmiştir. Artık hayattan başka sığınacak yeri yoktur.
Kızını alıp büyüdüğü şehre annesinin yanına geri döner. Birdee ve kızı için zor günler başlamıştır. Annesi garip bir kadındır. Babası ise geçirdiği beyin kanaması sonucu hiç kimseyi tanıyamaz hale gelmiştir. Kız kardeş Hollywood’a gitmiş, oğlunu da annesine bırakmıştır.
Birdee, eve kapanır ve insanlardan uzaklaşır. Bu arada annesi aracılığıyla tanıştığı Justin de başka yerlerde yaşamayı deneyip başarılı olamayan ve geri dönen biridir. Herşeyin kötü gittiği bir dönemde Justin, Birdee için yeni bir güç ve umut olmuştur.

Tür: Dram Filmleri İzle, Eski Filmler, Romantik Filmler İzle, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler İzle

Yapım: 1998 - ABD

IMDB Puanı: 6.0

Yönetmen: Forest Whitaker

Oyuncular: Gena Rowlands, Harry Connick Jr., Kathy Najimy, Michael Paré, Sandra Bullock

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?